Duke pritur edicionin e Big Brother Albania

Eshte bere shum kohe qe kur nuk kemi shikuar Big Brother, e si duket edhe kete vit big brother albania nuk do te jete ne ekranet tona televizive. Se kur do filloj Big Brother Albania 9 askush nuk eshte ne dijeni, faqja e aplikacioneve ne faqen zyrtare te big brother tashme eshte shfaqur, mirpo ka muaj te tere dhe asgje nuk po ndodh.

big-brother-logo-1024x410

Kush do e prezentoj kete Big Brother?

Ka shume thashetheme rreth kesaj, a do jete Ledio ai qe do prezentoj dhe edicionin e nente te ketij shou apo do jete ajo e cila ka prezentuar te gjitha edicionet e me hershme te big brother albania Arbana Osmani! Ende nuk eshte ditur mirpo ne jemi ne pritje per ta kuptuar se si do te vijoj ky edicion i big brother pasi qe ne fansat jemi ne pritje ka kohe tashme dhe nga mungon ky lloj i spektaklit.

Advertisements

Latest news about Big Brother

Are you ready for some amazing news about the famouse tv show Big Brother if yes than you have come to the right place. From this website http://bigbrotherplanet.blogspot.com/ you will be able to find all the news regarding the famouse tv show Big Brother. Do not miss any important and latest updates during the season of big brother.

Big Brother Mzansi

A Biggie for Mzansi is on it’s way! Mzansi Magic, will soon bring a South African edition of Big Brother, with the show being rebranded as Big Brother Mzansi. The reality show, set to air in January 2014 will mark the South African editions return, 12 years after the previous season ended.

Adding Big Brother Mzansi 2014 to our varied, increasing portfolio of general entertainment productions – ranging from telenovelas, soaps, lifestyle shows, comedies to reality and drama – consolidates Mzansi Magic’s commitment to bringing the biggest and the best local shows to our viewers. The format is perfectly aligned to our vision which is to produce the most compelling content for audiences when they want it and where they want it. ” Continue reading

Big Brother Brazil 2014

Some people dream of participating in a  reality show like  Big Brother Brazil 2014  and up enrolled in the program in some editing but was not successful. But still have that desire to  participate in the BBB14 ? Know that there are some tips for those looking to enter the BBB14  and maybe take the top prize of the program?

One of the observations among participants is that the  average age of participants  is low, between 20 and 30 years, but does not change its guest a participant who has more than 30 years for example, or 18 and 19.

Kur do te filloj Big Brother Albania 7 ?

Big Brother Albania 7, spektakli me i ndjekur ne trevat shqiptare pritet te filloj ne muajin Shkurt, 2014. Ky spektakel pritet te sjell shume befasi, ndryshime nga ajo qe jemi mesuar te shohim edicionet e kaluara. Edhe kete vit, spektaklin do ta udheheq bukuroshja, Arbana Osmani.

Ky edicion pritet te jete me bombastiki nga te gjitha edicionet e meparshme te Big Brother Albania 7, te pakten keshtu na premton edhe ideatori i ketij reality show ne intervisten e dhene per uebfaqe tone.

Si gjithmone, stafi yne ka filluar muaj te tere para kohe pergatitjet qe kur te filloj Big Brother Albania 7, ne te jemi ne nivelin e duhur dhe te ju sherbejm si eshte me se miri. Ketu mund ta shikoni Big Brother Albania 7 Live.