Duke pritur edicionin e Big Brother Albania

Eshte bere shum kohe qe kur nuk kemi shikuar Big Brother, e si duket edhe kete vit big brother albania nuk do te jete ne ekranet tona televizive. Se kur do filloj Big Brother Albania 9 askush nuk eshte ne dijeni, faqja e aplikacioneve ne faqen zyrtare te big brother tashme eshte shfaqur, mirpo ka muaj te tere dhe asgje nuk po ndodh.

big-brother-logo-1024x410

Kush do e prezentoj kete Big Brother?

Ka shume thashetheme rreth kesaj, a do jete Ledio ai qe do prezentoj dhe edicionin e nente te ketij shou apo do jete ajo e cila ka prezentuar te gjitha edicionet e me hershme te big brother albania Arbana Osmani! Ende nuk eshte ditur mirpo ne jemi ne pritje per ta kuptuar se si do te vijoj ky edicion i big brother pasi qe ne fansat jemi ne pritje ka kohe tashme dhe nga mungon ky lloj i spektaklit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s