Duke pritur edicionin e Big Brother Albania

Eshte bere shum kohe qe kur nuk kemi shikuar Big Brother, e si duket edhe kete vit big brother albania nuk do te jete ne ekranet tona televizive. Se kur do filloj Big Brother Albania 9 askush nuk eshte ne dijeni, faqja e aplikacioneve ne faqen zyrtare te big brother tashme eshte shfaqur, mirpo ka muaj te tere dhe asgje nuk po ndodh.

big-brother-logo-1024x410

Kush do e prezentoj kete Big Brother?

Ka shume thashetheme rreth kesaj, a do jete Ledio ai qe do prezentoj dhe edicionin e nente te ketij shou apo do jete ajo e cila ka prezentuar te gjitha edicionet e me hershme te big brother albania Arbana Osmani! Ende nuk eshte ditur mirpo ne jemi ne pritje per ta kuptuar se si do te vijoj ky edicion i big brother pasi qe ne fansat jemi ne pritje ka kohe tashme dhe nga mungon ky lloj i spektaklit.

Advertisements

Kur do te filloj Big Brother Albania 7 ?

Big Brother Albania 7, spektakli me i ndjekur ne trevat shqiptare pritet te filloj ne muajin Shkurt, 2014. Ky spektakel pritet te sjell shume befasi, ndryshime nga ajo qe jemi mesuar te shohim edicionet e kaluara. Edhe kete vit, spektaklin do ta udheheq bukuroshja, Arbana Osmani.

Ky edicion pritet te jete me bombastiki nga te gjitha edicionet e meparshme te Big Brother Albania 7, te pakten keshtu na premton edhe ideatori i ketij reality show ne intervisten e dhene per uebfaqe tone.

Si gjithmone, stafi yne ka filluar muaj te tere para kohe pergatitjet qe kur te filloj Big Brother Albania 7, ne te jemi ne nivelin e duhur dhe te ju sherbejm si eshte me se miri. Ketu mund ta shikoni Big Brother Albania 7 Live.