Kur do te filloj Big Brother Albania 7 ?

Big Brother Albania 7, spektakli me i ndjekur ne trevat shqiptare pritet te filloj ne muajin Shkurt, 2014. Ky spektakel pritet te sjell shume befasi, ndryshime nga ajo qe jemi mesuar te shohim edicionet e kaluara. Edhe kete vit, spektaklin do ta udheheq bukuroshja, Arbana Osmani.

Ky edicion pritet te jete me bombastiki nga te gjitha edicionet e meparshme te Big Brother Albania 7, te pakten keshtu na premton edhe ideatori i ketij reality show ne intervisten e dhene per uebfaqe tone.

Si gjithmone, stafi yne ka filluar muaj te tere para kohe pergatitjet qe kur te filloj Big Brother Albania 7, ne te jemi ne nivelin e duhur dhe te ju sherbejm si eshte me se miri. Ketu mund ta shikoni Big Brother Albania 7 Live.

Advertisements

2 thoughts on “Kur do te filloj Big Brother Albania 7 ?

  1. Hmm it appears like your site ate my first comment (it was extremely long) so I
    guess I’ll just sum it up what I had written and say, I’m thoroughly enjoying
    your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I’m still new to the whole thing.

    Do you have any tips and hints for novice blog writers?
    I’d really appreciate it.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s